شرکای تجاری ما

شرکای تجاری ما

شرکای تجاری ما

دنیای حرفه ای امروز، در امر نظافت انتظارات بالاتری دارد. کیفیت مطلوب دیگر با ابزار و دستگاه های ابتدایی با بهره وری محدود قابل دسترسی نیست. آنچه مورد نیاز است، راه‌کارهایی تخصصی است که مورد نظافتی تعریف شده را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. راه‌کاری کارآمد و که به صورت هماهنگ و هارمونیک، چالش‌های نظافتی شما را پاسخگو است. به همین منظور ما در کارچر به طور مداوم در حال آنالیز صنایع و فعالیت‌های گوناگونیم تا بتوانیم درک بهتری از نیازهای شما در بحث نظافت داشته و راه‌حلی تخصصی برای رفع آن ارائه دهیم. نتیجه‌ی این تلاش ما تا کنون، تولید بیش از 3000 محصول، و شکل دهی به روشی دانش پایه، برای تعریف سیستم های نظافتی کارآمد، اقتصادی و تخصصی است. تجهیزاتی مستحکم و قابل اعتماد، پرکاربرد و اقتصادی، سبک و ساکت.

هرچه بیشتر از محصولات کارچر استفاده کنید، بیشتر از ﮐﺎرﺑﺮدﻫﺎی ﻣﻔﯿﺪ آن ﺑﻬﺮه ﻣﻨﺪ ﺧﻮاﻫﯿﺪ ﺷﺪ و ﻫﺮﭼﻪ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺗﻮﻟﯿﺪی ﺧﻮد را در ﮐﺎرﭼﺮ ﭘﯿﺶ ﻣﯽ ﺑﺮﯾﻢ، اﻋﺘﻤﺎد مشتریان و مخاطبان ﮐﺎرﭼﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﮐﯿﻔﯿﺖ محصولات و ﺧﺪﻣﺎت ﻣﺎ اﻓﺰاﯾﺶ ﺧﻮاﻫﺪ یافت. هم اکنون محصولات ﮐﺎرﭼﺮ در ﻧﻈﺎﻓﺖ اﻣﺎﮐﻦ مختلفی، از جمله مساجد، ﻣﻌﺎﺑﺪ، کلیساها و ﺳﺎﺧﺘﻤﺎنﻫﺎی تاریخی در نقاط مختلف جهان تا کارخانجات و کارگاه‎های صنعتی استفاده ﻣﯽ ﺷﻮد. زمینه ی فعالیت شما هرچه که ﺑﺎﺷﺪ، از ورزش تا ﺑﺎﺳﺘﺎن ﺷﻨﺎﺳﯽ، تکنولوژی برتر و تنوع مثال زدﻧﯽ محصولات ﮐﺎرﭼﺮ برای ﺣﻔﻆ ارزش دارایی شما و دستیابی به بالاترین ﺳﻄﺢ از ﺑﻬﺪاﺷﺖ و سلامت ﺑﻪ ﮐﻤﮏ شما ﻣﯽ آﯾﺪ.

 

Graco

کمپانی گراکو به عنوان رهبر بازار تجهیزات انتقال سیالات و اعمال رنگ های مایع و پوشش های حفاظتی صنعتی، رنگ ها و مواد تزئینی ساختمانی و همچنین تجهیزات روانکاری در سطح جهان شناخته می¬شود. شرکت پاش کار به عنوان نماینده کمپانی گریکو در ایران، کلیه محصولات تولیدی این شرکت را در کشور توزیع می نماید.

 

نام کمپانی واگنر با تجهیزات انتقال و اعمال رنگ الکترواستاتیک پودری و مایع همراه است. این شرکت نمایندگی انحصاری خود در ایران در خصوص تجهیزات پاشش دستی و اتوماتیک رنگ و لعاب پودری و مایع تک جزئی و دوجزئی را به شرکت پاش کار واگذار نموده است.

 

Sames

کمپانی سمز فرانسه ارائه دهنده تجهیزات پاشش رباتیک خطوط رنگ الکترواستاتیک و اعمال چسب و درزگیرها در کلیه صنایع بویژه در صنایع خودروسازی و قطعات پلیمری است. شرکت پاش کار نماینده انحصاری کمپانی سمز فرانسه است.

                                                      

کمپانی AABO-IDEAL دانمارک ارائه دهنده راهکارهای طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات خطوط رنگ صنعتی است. این شرکت ارائه دهنده کیفیتی برتر و متمایز به صنایع کشور است. شرکت پاش کار نماینده انحصاری کمپانی AABO-IDEAL می باشد.